Plan treningowy - Bluefit

Jeśli są Państwo zainteresowani indywidualnym planem treningowym niezbędne są minimum 2 spotkania:

Pierwsze spotkanie:

Obejmuje rozmowę z klientem w celu poznania możliwości ruchowych, znajomości ćwiczeń, predyspozycji fizycznych.

Czas trwania pierwszego spotkania: 30min

Drugie spotkanie:

Na drugim spotkaniu otrzymują Państwo indywidualny 7 dniowy plan treningowy, który stosują Państwo przez kolejne 4-6 tygodnie. Spotkanie obejmuje omówienie programu treningowego, stworzenie karty klienta wraz z pomiarami.

Czas trwania drugiego spotkania: 90min

Koszt pierwszej i drugiej wizyty: 100zł ( w cenie: ułożenie 7 dniowego planu treningowego, który stosują Państwo przez 4-6 tygodni + doradztwo treningowe + doradztwo suplementacyjne)

 

Kolejne wizyty:

Co 4-6 tygodni będziemy się spotykać na wizycie kontrolnej, na której ocenimy dotychczasowe postępy treningowe, przeprowadzimy pomiary masy ciała oraz otrzymają Państwo nowy 7 dniowy rozkład treningów, który wykorzystają Państwo przez kolejne tygodnie.

Koszt wizyty kontrolnej: 80 zł (w cenie ułożenie 7 dniowego planu treningowego, który stosują Państwo przez 4-6 tyodni + pomiary masy ciała + doradztwo treningowe + doradztwo suplementacyjne)

Przewidywany czas trwania spotkania: 60 minut.

Po upływie 12 tygodni treningów, nauczą się Państwo zasad treningów cardio i ćwiczeń siłowo-wytrzymałościowych oraz wprowadzą w życie nowe nawyki ruchowe.

Od tego momentu wizyty kontrolne będą odbywały się 1 x w miesiącu i będą obejmowały ocenę efektów kuracji, badanie masy ciała oraz wskazówki ruchowe na przyszłość. Cena wizyty 20zł

Umówienie się na wizytę odbywa się w recepcji klubu lub

pod numerem telefonu 601 890 909-Beata Kęstowicz-Cieślik