Nasze zajęcia

Fitness

Zapraszamy na zajęcia fitness. Oferujemy zajęcia spalające tkankę tłuszczową, modelujące sylwetkę, rozciagajace, wzmacniające kręgosłup, wyciszające.

Zajęcia wzmacniające

ABT (Abdominal, Buttocks, Thigs, brzuch, pośladki, uda) – zajęcia ukierunkowane na wzmacnianie i ujędrnianie dolnych partii ciała, prowadzone w umiarkowanym tempie. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

BS (Body Sculpting – rzeźbienie ciała) – ćwiczenia o umiarkowanej intensywności, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. W czasie zajęć wykorzystuje się takie przybory jak ciężarki, taśmy, tubingi. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

TBC (Total Body Conditioning) – ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Część główną poprzedza intensywna rozgrzewka. Połączenie pracy mięśni ramion i nóg oraz zastosowanie dużej ilości powtórzeń sprzyja wyższej intensywności zajęć niż podczas zajęć BS.

TBC max – zajęcia o wysokiej intensywności, składające się z rozgrzewki choreograficznej ( poziom Dance)i ćwiczeń wzmacniających wszystkie partie mięśniowe. Zajęcia dla osób lubiących ekstremalny wysiłek.

Body Shape – (rzeźbienie ciała) – Ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe, trening o umiarkowanej intensywności. To zajęcia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Wykorzystuje się przybory: hantle, gumy, obciążenia. Zajęcia dla wszystkich.

Mega Tubing – Zajęcia wzmacniające górne i dolne partie mięśniowe ciała przy wykorzystaniu specjalnych gum o różnym stopniu rozciągliwości. Tubing (guma) zmusza mięśnie do większego wysiłku niż na standardowych zajęciach wzmacniających.

Ball&Shape – Zajęcia prowadzone są ze specjalnymi małymi piłkami – overball (niebieskie, czerwone i żółte), których elastyczność eliminuje obciążenia osiowe kręgosłupa – czyli obciążenia, którym podlegamy podczas siedzenia, chodzenia i biegania, jak również stabilizuje i wzmacnia stawy jednocześnie ich nie obciążając. Balansowanie na piłce w różnych pozycjach aktywizuje poszczególne partie mięśniowe, wzmacnia i kształtuje gorset mięśniowy. Na tych zajęciach ćwiczone są wszystkie mięśnie. Pozycje rozciągające i relaksujące dają poczucie całkowitego odprężenia. Na zajęciach Fit Ball poprawisz kondycję, wzmocnisz i ujędrnisz mięśnie. Zajęcia dla wszystkich.

BBP (brzuch biodra pośladki) to zajęcia aerobowe fitness z bardzo dużą dawką ćwiczeń fitness mięśni brzucha, bioder, pośladków i ud. Prawidłowo i precyzyjnie wykonywane ćwiczenia fitness BBP aktywnie pobudzają nawet najgłębsze warstwy mięśni, ułatwiając ich wysmuklenie i sukcesywną likwidację tkanki tłuszczowej. Systematyczne ćwiczenia fitness BBP sprawiają, że talia się wysmukli, pośladki będą bardziej jędrne, a brzuch płaski.

Trening Izometryczny – Gimnastyka izometryczna. Celem jej jest wyszczuplenie i ujędrnienie ciała poprzez zwiększenie wytrzymałości mięśni i całkowitą redukcję cellulitu. Sekretem ćwiczeń są izometryczne skurcze, dzięki którym napinamy mięśnie, ale nie poruszamy stawów, co pozwala uchronić nas przed wszelkimi, możliwymi urazami i schorzeniami. Zajęcia dla wszystkich.

SUPER BRZUCH/ SUPER POŚLADKI – Zajęcia składają się z dwóch części, pierwszej aerobowej- spalającej tkankę tłuszczową oraz drugiej wzmacniającej: brzuch lub pośladki.

HI-ABT  Kombinacja ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha, ud, pośladków oraz dynamicznych ćwiczeń z użyciem kroków „hi-lo” poprawiających wydolność organizmu.

Spalacze tłuszczu

Fat Burner (spalacz tłuszczu)- Trening aerobowy o średniej intensywności, którego celem jest efektywne spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Zajęcia zawierają zarówno kroki typu low jak i sekwencje podskoków, skoków, biegu. Intensywność ćwiczeń utrzymana jest na 65-75% maksymalnego tętna treningowego przy stosunkowo długim czasie trwania wysiłku.

STEP&SHAPE – Dynamiczne zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu stepów – zarówno w części pierwszej o charakterze rozgrzewki jak i podczas wzmacniania poszczególnych partii mięśniowych. Podczas ćwiczeń wykorzystywane są podstawowe kroki, które połączone w krótki i nieskomplikowany układ dają możliwość podniesienia tętna uczestnikom ćwiczeń oraz rozluźniają między ćwiczeniami kształtującymi sylwetkę. Trening ma charakter ogólnorozwojowy a jednocześnie poprzez utrzymanie pracy cardio przez cały czas trwania zajęć wpływa korzystnie na spalanie tkani tłuszczowej oraz wzmacnia układ oddechowy. Wykorzystywanie podczas zajęć różnorodnych przyborów (ciężarki, gumy, obciążniki) podnosi efektywność a jednocześnie sprawia, że zajęcia są urozmaicone, ciekawe oraz dają satysfakcję.

Aerobox – jest zintegrowanym programem fitness rozwijającym wytrzymałość siłową, kondycję, siłę dynamiczną, szybkość, równowagę oraz koordynacje ruchową. To bezpieczny i efektywny trening zainspirowany sztukami walki, zwłaszcza kick-boxingiem. Dodając do tego kontrolę oddechu i koncentrację uzyskujemy jeszcze kolejny walor w postaci elementów relaksacji i kształtowania silnego umysłu. Jest to trening kierowany głównie do osób szukających urozmaiconych zajęć grupowych o wysokiej intensywności.

Choreograficzne

STEP – zajęcia choreograficzne z użyciem stepu. Intensywne zajęcia poprawiające pamięć ruchową, koordynację, wzmacniające mięśnie dolnych partii ciała. Układ choreograficzny bazuje na odpowiednio zmodyfikowanych krokach podstawowych, a także elementach tańca.

ZUMBA – to połączenie tańców latynoamerykanskich. ZUMBA łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z prostymi krokami oraz układami tanecznymi. Dzięki godzinie dynamicznych ćwiczeń o zmiennej intensywności możemy spalić aż 600 kcal

Wzmacniająco-rozciągające

Pilates to metoda mającą na celu stworzenie równowagi w ciele. Jest treningiem „dobrego samopoczucia”. Wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i jak pracuje. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd ciała. Główną zaletą ćwiczeń jest ich niewiarygodna efektywność. Jest to trening całego ciała w skład którego wchodzą ćwiczenia inspirowane jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni (napięcia izometryczne) połączone z ćwiczeniami oddechowymi. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała, zbawiennie wpływa na smukłość sylwetki.

STRETCHING (rozciąganie) – stretching jest uniwersalnym lekarstwem na wiele dolegliwości u dzieci, młodzieży, dorosłych a nawet osób w podeszłym wieku. Jakie korzyści może przynieść systematycznie stosowany Stretching zmniejsza napięcie mięśniowe i sprawia, że czujesz się odprężony, poprawia koordynację ruchów, zwiększa zakres ruchów, zapobiega uszkodzeniom włókien mięśniowych (silny i rozciągnięty mięsień lepiej znosi obciążenie niż silny i nie rozciągnięty), przygotowuje mięśnie do uprawiania sportów wymagających dużego wysiłku, rozwija świadomość własnego ciała. Rozciągając różne części ciała skupiasz się na nich i lepiej je poznajesz. Poprawia krążenie krwi. Relaksuje. Stretching znacznie poprawia ruchomość wszystkich stawów i zmniejsza dolegliwości bólowe kręgosłupa oraz szyi.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Lubię, gdy się ruszasz, nie znoszę długiego siedzenia. Zadbaj o mnie nim zacznę strzykać, trzeszczeć i boleć.” – Twój kręgosłup.

Złe nawyki dnia codziennego powodują bóle i szybsze zużycie kręgosłupa. Za stan naszego kręgosłupa odpowiadają mocne mięśnie klatki piersiowej, brzucha i pośladków. Tworzą one naturalny gorset. Ćwiczenia wzmacniające i usuwające napięcie mięsni odpowiedzialnych za podtrzymanie kręgosłupa.