SYSTEM ODCHUDZANIA BLUEFIT ® - Bluefit

Specjalny program przygotowany
indywidualnie do Twoich potrzeb

W przeciągu 12 lat swojej pracy z wieloma kobietami, obserwowałam efekty ich odchudzania?
Jedne efekty były wspaniałe i trwają do dziś, inne krótkotrwałe: nasuwa się pytanie – dlaczego?
Rozwiązanie jest proste – silna wola! Każda dieta musi zostać doprowadzona do końca!

Niestety My kobiety ciągle gdzieś pędzimy, nie mamy czasu na siebie, praca, obowiązki domowe, chłopak, mąż, dzieci. Wielokrotnie słyszę z waszych ust – ja nie mam czasu na dietę i ćwiczenia?

Kochane kobiety zatrzymajcie się na chwilę, stańcie przed lustrem i spójrzcie na siebie czy jesteście zadowolone z tego co zobaczycie w odbicu. Jeżeli macie jakiekolwiek obiekcje, pomyślcie na tym świecie jesteście tylko raz i to od was zależy w jakim stopniu będziecie zadowolone z siebie.

Pragnę aby każda z was czy jest biznes women, kurą domową, studentką, uczennicą, emerytką, rencistką poczuła się wspaniale w swoim ciele. Niech uśmiech nie schodzi z waszej twarzy przy każdym spojrzeniu w lustro.

System odchudzania Bluefit, który opracowałam jest przeznaczony dla każdej z Was.

Kilkuetapowy program rozpoczyna się spotkaniem z dietetykiem oraz trenerem personalnym. Na podstawie dokładnego wywiadu, ustalamy odpowiednią dietę i program ćwiczeń.

I etap: zrzucamy kilogramy: pomiar wagi i parametrów ciała, indywidualna dieta i program ćwiczeń ustalany przez zespół ekspertów. Etap uzależniony jest od liczby kilogramów, które chcemy zrzucić i może trwać od 2 do 44-45 tygodnii.

II etap: stabilizacja wagi: uczymy odpowiednich nawyków żywieniowych, ten etap trwa od 2 do 6 tygodnii, pomiar wagi i parametrów ciała.

III etap: wychodzenie z diety: ustalenie odpowiedniego progu kaloryczności potraw, powrót do zrównoważonego stylu życia.

Każdy pacjent przypisany jest do swojego mentora, który kontroluje postępy odchudzania, wspiera mentalnie i pobudza do działania.

Uznaję tylko bezpieczne sposoby odchudzania i uważam im dłużej zrzucamy kilogramy tym efekt jojo mniej prawdopodobny. Zapraszam do korzystania z specjalnie opracowanego SYSTEMU ODCHUDZANIA BLUEFIT

Zapraszam do kontaktu
Beata Kęstowicz-Cieślik
Tel. 601 890 909
e-mail: biuro@bluefit.pl